



Валіза поліпропілен 100% 7930 L велика рожева
2 795 ₴
- В наявності
- Код: Валіза 7930 L рожева
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого матеріалу - поліпропілен 100%.
Має 4 підвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Розміри валізи — 75 х 48 х 29см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня, бокова ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Має вбудований кодовий замок TSA.
Всередині 2 повноцінні відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴


