Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого матеріалу - поліпропілен 100%.
Валіза має додаткове розширення обʼєму та 4 підвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Розміри валізи — 55 х 37 х 22см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Має вбудований кодовий замок TSA.
Всередині 2 повноцінні відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Розмір S не має бокової ручки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴





