

Кейс поліпропіленовий 7930 Рожевий
795 ₴
- В наявності
- Код: Кейс 7930 Рожевий
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс пластиковий, виготовлений з ударостійкого матеріалу — поліпропілен.
- Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 33*23*15cм .
- Кріпиться на валізу позаду (на резинці)
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура в колір виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴


