
Валіза пластикова Wings L 120 велика лавандова + кейс
2 995 ₴
- В наявності
- Код: Wings L + кейс лавандова
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
Кейс (35*29*15см)
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні. обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 77*49*30см з врахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Тип | Валіза |
| Виробник | WINGS |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴


