Валіза пластикова поліпропілен 100% Madisson #53103 середня М рожевий
2 895 ₴
- В наявності
- Код: Madisson #53103 М рожевий
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого, міцного матеріалу — поліпропілен 100%.
- Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 65 х 45 х 26 см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
- Є верхня й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
- Має вбудований кодовий замок TSA
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Madisson |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴







