Валіза тканинна Wings 1701 розмір L великий на 2 колесах, колір бордовий
2 595 ₴
- В наявності
- Код: 1701/2 L/red
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Wings, Польща.
Матеріал: cordura 800den
Всередині валіза має одне основне відділення та кишенька під сіточкою, на передній стороні три зовнішніх кишені для дрібниць
❗️Валіза має додаткове розширення обʼєму
Підкладка щільна, водонепроникна
Ручка висувна телескопічна з фіксацією, а також є верхня та бокова ручки для перенесення
2 Колеса поліуретанові, вбудовані в корпус валізи
Є вбудований кодовий замок
Заміри L розміру - 74*48*30см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴








