Розмір 40*25*20см - ідеально для ручної поклажі
Кріпиться на ручку валізи. Зручне повне відкриття для зручності.
Затягується по бокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴







