
Валіза пластикова 1424 XS з фото памʼяток світу
2 050 ₴
- В наявності
- Код: 1424 XS фото памʼят.світу
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат + абс-пластик.
- Коліщатки поліуретанові, обертаються на 360 градусів.
- Розміри – 52*35*19см з врахуванням коліс.
- Є верхня ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Всередині 2 повноцінні відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
❗️Валіза розміру XS не має бокової ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


