Ціна вказана за S розмір.
❗️Валіза розміру S не має бокової ручки
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є верхня ручка для перенесення та висувна телескопічна ручка.
- Коліщатка подвійні поліуретанові
- Фурнітура кольору валізи.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна та водонепроникна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴




