


Кейс поліпропілен 100% 009 молочна
650 ₴
- В наявності
- Код: 009 кейс молочна
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 31*23*16см
Матеріал: 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
Якісна фурнітура в колір кейсу
Кейс зручно кріпиться на валізу, адже має резинку позаду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


