Валіза тканинна, виготовлена з водонепроникного матеріалу щільністю 800DEN.
Має 2 коліщатка, що надійно укріплені у корпусі валізи.
Розмір – 74*48*30см з врахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення, бокова та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Всередині 1 повноцінне відділення та одне маленьке під сіточкою, є ремені, що фіксують.
Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Ззовні є 2 додаткові кишеньки для речей першої необхідності та додаткове розширення об'єму.
Є кодовий замок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴








