❗️Валіза розміру XS не має бокової ручки
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу — полікарбонат + абс-пластик.
Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Має розміри — 51 х 34 х 19 см з урахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





