Ціна вказана за S розмір.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу -полікарбонат + абс-пластик. Бренд Wings Польща, потужності виробництва в Китаї.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується
в 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна,
водовідштовхувальна.
Розміри:
Кейс 36/25/15 обʼєм 14 літр
Хс 50/32/20 обʼєм 28 літр, колеса зйомні, ручна кладь до 7кг
S 55/38/21 обʼєм 40 літр, ручна поклажу до 10кг
М 65/43/25 обʼєм 70 літр, багаж до 18кг
L 75/48/30 обʼєм 100 літр, багаж до 23кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴






