Валіза пластикова Wings WN-01 велика L золота
2 495 ₴
- В наявності
- Код: WN-01-L/ GOLD
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал - полікарбонат 100%, зносостійкий.
Всередині два повноцінних відділення - одне закривається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Є додатково кишенька під сіточкою для дрібниць.
Підкладка щільна та водонепроникна.
Ручка висувна телескопічна. Є верхня та бокова ручка для перенесення.
Колесиків 4 подвійні, поліуретанові. Обертаються на 360*.
Вбудований кодовий замок (комбінація по замовчуванню 000).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴







