Валіза Wings 212 L Полікорбонат/Абс-пластик Кавовий 70.5х47х28 см Валіза велика на колесах
2 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212-l/coffee
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Валіза Wings 212 L Полікорбонат/Абс-пластик Кавовий 70.5х47х28 см Валіза велика на колесах
Валіза Wings - виконана з поєднання високоміцних матеріалів - полікарбонату та ABS-пластику. Колір багажу робить його легко впізнаваним, а продумані деталі забезпечують максимальну зручність у дорозі.
Особливості:
- Зносостійкий матеріал.
- Усередині два повноцінних відділення, одне закривається блискавкою, інше затягується ременями. Є маленька кишенька під сіточкою.
- Ручка верхня і бічна для перенесення
- Висувна ручка - телескопічна алюмінієва.
- Підкладка щільна водонепроникна підкладка.
- Коліщатка поліуретанові, обертаються на 360 *.
- Додаткове розширення об'єму
Характеристики:
- Виробник: Wings (Польща)
- Матеріал: жорсткий корпус із полікарбонату + ABS-пластику
- Розміри: 70.5 cm (висота) × 47 cm (ширина) × 28 cm (глибина)
- Колір: кавовий
- Тип: валіза категорії L
- Матеріал корпусу: легкий, ударостійкий, стійкий до подряпин
- Колеса: 4 поворотних колеса
Заміри вказані з урахуванням коліс (міряємо в найширшій точці з урахуванням виступаючих елементів)!



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 70.5 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴







