Валіза Wings 212 S Полікорбонат/Абс-пластик Графіт 55х37х22 см Маленька пластикова валіза на колесах
1 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212-s/graphite
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Валіза Wings 212 S Полікорбонат/Абс-пластик Графіт 55х37х22 см Маленька пластикова валіза на колесах
Валіза Wings - виконана з поєднання високоміцних матеріалів - полікарбонату і ABS-пластика. Ідеальний вибір для коротких поїздок, відряджень або в якості ручної поклажі.
Особливості:
- Зносостійкий матеріал.
- Усередині два повноцінних відділення, одне закривається блискавкою, інше затягується ременями. Є маленька кишенька під сіточкою.
- Ручка верхня
- Висувна ручка - телескопічна алюмінієва.
- Підкладка щільна водонепроникна підкладка.
- Коліщатка поліуретанові, обертаються на 360 *.
- Знімні коліщатка
Характеристики:
- Виробник: Wings (Польща)
- Матеріал: жорсткий корпус із полікарбонату + ABS-пластику
- Розміри: 55 cm (висота) × 37 cm (ширина) × 22 cm (глибина)
- Колір: графіт
- Тип: валіза категорії S
- Матеріал корпусу: легкий, ударостійкий, стійкий до подряпин
- Колеса: 4 знімних поворотних колеса
Заміри вказані з урахуванням коліс (міряємо в найширшій точці з урахуванням виступаючих елементів)!



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴







