Валіза тканинна Wings 6802 розмір L великий на 4 колесах, колір зелений
2 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6802/4/L - green
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фірма Wings бренд Польський, країна-виробник Китай. Матеріал 100% оксфорд 1200ден, водовідштовхуючий.
Всередині одне основне відділення та кишенька під сіточкою.Має додаткову зовнішню кишеню.
Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
Розмір валізи 75*50*30см, є розширення об'єму.
Ручка для перенесення верхня та бокова вшита в основу корпусу, що захищає від того, щоб не вирвалась. Підкладка щільна водонепроникна.
Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴









