


Валіза поліпропілен 100% Wings великий L шампань
2 795 ₴
- В наявності
- Код: РНХ01-L\champagne
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — поліпропілен 100%.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 75*50*30 см з урахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Має вбудований кодовий замок типу TSA.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴


