Рюкзак Without Compact Skin Black 19 л Міський рюкзак з еко-шкіри Водонепроникний рюкзак для ноутбука
725 ₴
- В наявності
- Код: Сompact
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Without Compact Skin Black 19 л Міський рюкзак з еко-шкіри Водонепроникний рюкзак для ноутбука
Міський рюкзак Without Compact Skin Black - стильний і компактний аксесуар, що ідеально підходить для повсякденного використання, навчання і роботи. Ергономічна конструкція забезпечує зручність і комфорт при носінні, а водовідштовхувальний матеріал захищає речі від вологи.
Переваги:
- Компактний і легкий, підходить для міста і поїздок
- Зручна форма і укріплена спинка для комфортного носіння
- Основне відділення з надійною застібкою
- Додаткова кишеня для планшета або ноутбука до 14 дюймів
- Водовідштовхувальний матеріал захищає речі від вологи
- Сучасний дизайн, універсальний чорний колір
Характеристики:
- Матеріал: 100% екошкіра (водовідштовхувальна тканина)
- Колір: чорний
- Розміри: 38 × 27 см
- Об'єм: 19 л
- Виробник: Without (Україна)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Without |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴







