Ціна вказана за M розмір.
- Бренд Easy Move, країна-виробник Китай.
- Валіза пластикова, виготовлена із 100% поліпропілену, який не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові які обертаються на 360*, та повністю безшумні.
- Є дві транспортувальні ручки, верхня та бокова які витримують навантаження до 35кг.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Розміри:
S - 55*40*19 см, об‘єм 40 л, вага 2,9 кг
М - 65*45*25 см, об‘єм 70 л, вага 3,8 кг
L - 75*50*28 см, об‘єм 100 л, вага 4,9 кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴






