Сумка для ноутбука фірми Covery бренд Італія
995 ₴
- В наявності
- Код: Covery/mint
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри сумки: довжина-40 см; висота-30 см; ширина-6 см;
Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
Основне відділення сумки на міцній застібці та в середині є три кишені.
Неймовірно зручна форма яка підійде для ноутбуків і формату А4.
Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розташовані на передній частині сумки.
Надійна металева фурнітура.
Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
Основне відділення сумки на міцній застібці та в середині є три кишені.
Неймовірно зручна форма яка підійде для ноутбуків і формату А4.
Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розташовані на передній частині сумки.
Надійна металева фурнітура.
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Нове |
| Плечовий ремінь | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | бирюзовий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний із форматом А4 |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴


