Міський жіночий рюкзак "LULU" бренду Італія.
Ідеально підходить для ручної поклажі.
Одне основне відділення з щільною тканинною підкладкою.
Всередині потайна кишенька на блискавці й дві вільних.
З лицьового боку накладна кишеня на блискавці.
Плечові ремені регулюються. Металева фурнітура.
Розмір 38*28*16
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lulu |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бірюзовий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основне |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴


