Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 30 см |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 30 мм |
| Тип | Дорожня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



