Ціна вказана за L розмір.
- Бренд Польський, країна-виробник Китай.
- Матеріал 100% оксфорд 1200ден, водовідштовхуючий.
- Всередині одне основне відділення та кишенька під сіточкою.
- Має додаткову зовнішню кишеню.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Є розширення об'єму у всіх розмірах.
- Ручка для перенесення верхня та бокова вшита в основу корпусу, що захищає від того, щоб не вирвалась.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Розміри:
Кейс 27/38/11 обʼєм 14 літр, ручна поклажу
S 55/38/20 обʼєм 40літр, ручна поклажу до 13кг
М 65/43/27 обʼєм 70+20 літр, багаж до 24кг є розширення
L 78/50/30 обʼєм 100+20 літр, багаж до 28кг є розширення
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 78 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴







