Ціна вказана за M розмір.
- Бренд Wings, країна-виробник Польща.
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. Є висувна телескопічна ручка.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Фурнітура кольору валізи.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Розміри:
С 55/37/21 обʼєм 40літр, ручна поклажу до 10кг
М 65/43/25 обʼєм 70літр, багаж до 18кг
Л 75/48/29 обʼєм 100літр, багаж до 23кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴







