Дорожня сумка на колесах Wings ідеально підходить для подорожей.
- Розміри - 35см висота, ширина 62см, товщина 33см.
- Сумка виготовлена з поліестеру 1000D – міцна тканина – водовідштовхувальна.
- Сумка має основне об'ємне відділення.
- З зовнішньої сторони знаходяться один великий карман .
- Висувна телескопічна ручка.
- Сумка має 2 поліуретанових (безшумних) колеса.
- Зверху сумки знаходиться міцна ручка для перенесення.
- Дно в сумці посилене.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴









