Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожня |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



