Ціна вказана за кейс розмір.
- Бренд Valis, країна-виробник Китай.
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. Є висувна телескопічна ручка.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Фурнітура кольору валізи.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Розміри:
кейс 35/25/17 обʼєм 14літр
С 55/38/21 обʼєм 40літр, ручна поклажу до 10кг
М 65/43/25 обʼєм 70літр, багаж до 18кг
Л 75/50/30 обʼєм 100літр, багаж до 23кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






