Ціна вказана за Хс розмір.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат + абс-пластик. Бренд Wings Польща, потужності виробництва в Китаї.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується
в 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна,
водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴






