Матеріал - еко-шкіра
Всередині одне вмістке відділення, є кишенька відкритого доступу та потайна кишенька під блискавеою
Ззовні кишенька під блискавкою
Є довгий ремінець та ремінець, щоб кріпити за ручку валізи
Розмір 45*25*25см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Об`єм | 35 л |
| Глибина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






