
Подушка дорожня з ефектом пам'яті із сірими вставками - срібна
375 ₴
- В наявності
- Код: pillow/silver
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожня |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


