Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



