Бренд ORMI, Італія
- Розмір S (55*40*22см)
- Матеріал оксфорд 1000ден, водовідштовхуючий.
- Всередині одне основне відділення та кишенька під сіточкою
- Має додаткову зовнішню кишеню
- Є розширення об'єму у всіх розмірах
- Ручка для перенесення верхня та бокова вшита в основу корпусу, що захищає від того, щоб не вирвалась
- Ручка висувна телескопічна, фіксується в трьох положеннях
- Колесика подвійні поліуретанові, обертаютья на 360*
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴







