Валіза тканинна, виготовлена з водонепроникного матеріалу щільністю 640DEN.
- Має 4 коліщатка, що надійно укріплені у корпусі валізи.
- Має розміри – 57*37*26см з урахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 1 повноцінне відділення та одне маленьке під сіточкою, є ремені, що фіксують.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Зовні є 2 додаткові кишеньки для речей першої необхідності.
- Є кодовий замок.
- Фурнітура чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








