- Валіза пластикова виготовлена із поліпропілену 100%. Виробник Франція David Jones.
- Не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Ручка верхня для перенесення та бокова.
- Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
- Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
- Підкладка водонепроникна, в колір валізи.
- Кодовий замок вбудований TSA.
- Фурнітура в колір валізи.
- Розмір М (67*46*25см, об‘єм 65л)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴






