


Рюкзак Without Сompact Сірий 19 л Компактний рюкзак для поїздок Міський рюкзак для роботи
525 ₴
- В наявності
- Код: Without Сompact
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Without Сompact Сірий 19 л Компактний рюкзак для поїздок Міський рюкзак для роботи
Рюкзак Without Сompact - це стильний і зручний аксесуар, створений для активного міського життя. Рюкзак Without поєднує в собі функціональність, комфорт і оригінальний дизайн, що підходить для навчання, роботи, прогулянок і подорожей.
Особливості:
- Виготовлений із водовідштовхувальної тканини.
- Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, розміщених у внутрішній поверхні рюкзака.
- Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.
- Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає змогу власнику не відчувати дискомфорт під час повсякденного використання.
- Для зручності вбудована додаткова кишеня для швидкого доступу, яка розташована на передній частині.
- Додаткові бічні кишені дають змогу збільшити місткість рюкзака на 20%.
Характеристики:
- Матеріал: 100% Поліестер
- Об'єм: 19 л.
- Колір: Сірий
- Розмір: Довжина-38; Ширина-27.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Without |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴


