- Валіза пластикова виготовлена із поліпропілену 100%. Виробник Франція Snowball.
- Не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Ручка верхня для перенесення.
- Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
- Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
- Підкладка водонепроникна, в колір валізи.
- Кодовий замок вбудований TSA.
- Фурнітура в колір валізи.
- Розмір S (55*39*19см, об‘єм 36л, вага 2,5кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴







