Валіза пластикова Nuri - поліпропілен 100%.
Бренд Україна, країна-виробник Китай.
Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
Є верхня ручка для перенесення. Й висувна телескопічна ручка.
Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
Фурнітура кольору валізи.
Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
Підкладка щільна водонепроникна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴






