Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 73*48*28см з урахуванням коліс.
Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 73 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴






