Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — поліпропілен 100%.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить в літак, як основний багаж, має розміри — 67 х 46 х 26 см з урахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Має вбудований кодовий замок типу TSA/
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴






