Кейс пластиковий, виготовлений з ударостійкого та морозостійкого матеріалу - полікарбонат 100%.
Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри – 35*30*18см.
Є ручка для кріплення на валізу.
Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - в колір кейсу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴






