Матеріал - полікарбонат 100%, зносостійкий.
Всередині два повноцінних відділення - одне закривається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Є додатково кишенька під сіточкою для дрібниць.
Підкладка щільна та водонепроникна.
Ручка висувна телескопічна. Є верхня та бокова ручка для перенесення.
Колесиків 4 подвійні, поліуретанові. Обертаються на 360*.
Вбудований кодовий замок (комбінація по замовчуванню 000).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴






