Валіза пластикова - поліпропілен 100%.
Бренд Україна, країна-виробник Китай.
Усі розміри мають додаткове розширення об'єму.
Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. Але висувна телескопічна ручка.
Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
Фурнітура кольору валізи.
Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
Підкладка щільна водонепроникна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




