Рюкзак SG Empire Town Style Чорний 22 л Стильний міський рюкзак Жіночий рюкзак чорного кольору
875 ₴
- Немає в наявності
- Код: RKTS01017
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак SG Empire Town Style Чорний 22 л Стильний міський рюкзак Жіночий рюкзак чорного кольору
Рюкзак SG Empire Town Style - це стильний і зручний аксесуар, створений для активного міського життя. Рюкзак поєднує в собі функціональність, комфорт і оригінальний дизайн, відповідний для навчання, роботи, прогулянок і подорожей.
⠀Особливості:
- Виготовлений з водовідштовхувальним тканини.
- Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, розміщених у внутрішній поверхні рюкзака.
- Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.
- Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає змогу власнику не відчувати дискомфорт під час повсякденного використання.
- Для зручності вбудована додаткова кишеня для швидкого доступу, яка розташована на передній частині.
- Додаткові бічні кишені дають змогу збільшити місткість рюкзака на 20%.
Характеристики:
- Матеріал: 100% Поліестер
- Колір: Чорний
- Об'єм: 22 л.
- Розмір: Довжина-45; Ширина-28.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SG Empire |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴








