▪️Розміри: довжина - 47 см, ширина - 20 см, висота 25см.
▪️Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
▪️Основне відділення сумки на міцній застібці з великими відділенням.
▪️Водовідштовхуючі застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи.
▪️Неймовірно зручна форма яка підійде для поїздок , або ж спортивних занять.
▪️Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині.
▪️Надійна металева фурнітура , яка витримує надтяжкі вантажі.
▪️Додаткова ручка для кріплення на валізі.
▪️Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
▪️Основне відділення сумки на міцній застібці з великими відділенням.
▪️Водовідштовхуючі застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи.
▪️Неймовірно зручна форма яка підійде для поїздок , або ж спортивних занять.
▪️Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині.
▪️Надійна металева фурнітура , яка витримує надтяжкі вантажі.
▪️Додаткова ручка для кріплення на валізі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Форма | Прямокутна |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





