Валіза пластикова, виготовлена з матеріалу поліпропілен 100%. Виробник Франція Snowball.
Не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних відділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
Ручка верхня для перенесення та бокова.
Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
Підкладка водонепроникна.
Кодовий замок вбудований TSA.
Фурнітура в колір валізи.
Розмірна сітка:
- Розмір S (55*40*20см, об‘єм 36л, вага 3кг)
- Розмір М (66*46*26см, об‘єм 66+13л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
- Розмір L (76*53*30см, об‘єм 100+18л, вага 4,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 195 ₴


