

Шкільний рюкзак Сірий меланж 32 л Великий рюкзак з відділенням для ноутбука Місткий рюкзак
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1112
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкільний рюкзак Сірий меланж 32 л Великий рюкзак з відділенням для ноутбука Місткий рюкзак
Рюкзак спортивний шкільний - це стильний і функціональний рюкзак, створений для навчання, активного міського життя і поїздок. Його продуманий дизайн і надійні матеріали роблять його ідеальним супутником на кожен день.
Особливості:
- Виготовлений із водовідштовхувальної тканини.
- Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, розміщених у внутрішній поверхні рюкзака.
- Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.
- Для зручності вбудована додаткова кишеня для швидкого доступу, яка розташована на передній частині.
- Також є окреме відділення для ноутбука або формату А4.
Характеристики:
- Матеріал: 100% Поліестер
- Колір: Сірий меланж
- Об'єм: 32 л.
- Розмір: Довжина-45; Ширина-32.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 200 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 32 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


