Валіза пластикова виготовлена із поліпропілену 100%. Виробник Франція Snowball.
Не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
Ручка верхня для перенесення.
Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
Підкладка водонепроникна, в колір валізи.
Кодовий замок вбудований TSA.
Фурнітура в колір валізи.
Кейс (32*36*17см, об‘єм 16л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
Розмір S (57*37*19см, об‘єм 36л, вага 2,8кг)
Розмір М (67*45*26см, об‘єм 70+14л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір L (77*52*31см, об‘єм 110+18л, вага 4,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 3 195 ₴


