Валіза пластикова, виготовлена зі 100% поліпропілену, який не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
Ручка верхня для перенесення та бокова.
Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
Підкладка щільна водонепроникна.
Кодовий замок вбудований типу TSA. Фурнітура в колір валізи.
Кейс (37*31*17см, об‘єм 17л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
Розмір S (55*40*20см, об‘єм 44л, вага 2,9кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір М (66*46*26см, об‘єм 77л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір L (77*53*30см, об‘єм 115л, вага 4,9кг, має додаткове розширення об‘єму) -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airtex |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 114 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.9 кг |
- Ціна: 5 295 ₴




