Валіза пластикова, виготовлена зі 100% поліпропілену, який не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
Ручка верхня для перенесення та бокова.
Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
Підкладка щільна водонепроникна.
Кодовий замок вбудований типу TSA. Фурнітура в колір валізи.
Кейс (37*31*17см, об‘єм 17л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
Розмір S (55*40*20см, об‘єм 44л, вага 2,9кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір М (66*46*26см, об‘єм 77л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір L (77*53*30см, об‘єм 115л, вага 4,9кг, має додаткове розширення об‘єму) -
| Основні | |
|---|---|
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Валіза |
| Регулювання розміру | Так |
| Виробник | Airtex |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Франція |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Об`єм | 114 л |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Ширина | 53 см |
- Ціна: 5 295 ₴




